wtorek, 30 marca 2010

PrezentDumałam , dumałłam co by tu poczynić do tej anielinki dla siostry z okazji jutrzejszych urodzinek .
W zamyśle miałam coś na kształt koszyczka na bieliznę . Kobiety wiedzą jak to jest , jak górki fig rozłażą się w pięć sekund po zrobieniu z nich wierzyczki;). Powstały dwa dość spore worko - koszyczki i Myślę , że każdej kobiecie nigdy dość pojemniczków , przechowywaczy na drobiazgi i przydasie , także coś tam będą kryły.;) Jutro powędrują do właścicielki .
Ooooooo i pochwalę się , że ja dziś też otrzymałam prezencik urodzinowy od rodziców i sióstr.:D
A jest to fototapeta:DDDDDDD Ktoś pomyśli , że dziwne , ale ta fototapeta to zdjęcie , które będzie zdobić jedną ścienę łazienki . Wypatrzone , wymarzone czekało na zakup , ale zawsze ważniejsze rzeczy do nabycia , bo w końcu dom nie w pełni ocielony , wykończony. Teraz będzie motywacja do zakupu kamieni , które też już upatrzyłam i jak wykończę łazieneczkę to napewno pochwalę się.
Dziękuje , że zaglądaice i jesteście :D

7 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego dla Siostry na urodzinki!
  Prezent na pewno Jej sie spodoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację: kobietom koszyczków nigdy za wiele, na pewno się siostrze spodoba! I koniecznie się łazienką pochwal, jak skończysz! Moja ma na razie tylko ściany i otwory na okna :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super koszyczki.
  Musze takie uszyć, do szuflady na bieliznę.
  Twoje sa sliczne.
  Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Siostry

  OdpowiedzUsuń
 4. Basiu już widzę zachwyt w oczach siostry! Przepiękny prezent!!!! Juz tak myślę na jakie moje świeto by cię tu zaprosić, ale do każdego daaaaaleko ;) ehhh :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Koszyczki sliczne! 100lat dla Twojej Siostry:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super koszyczki! Siostrze na pewno się przydadzą:)

  OdpowiedzUsuń