poniedziałek, 15 marca 2010

Plaża , dzika plaża


Późną porą wpadam , by podzielić się pracą dzisiejszą i serdecznie podziękować za zostawione baaaaardzo miłe słowa i odwiedzinki tego miejsca;)
Wpadłyśmy dziś z siostrą na pomysł uszycia plażowiczki. Tata nasz ma imieninki niebawem i zamiast kwiotka dostanie, pulchną jak nasza mama kobitkę;) A , że maszyna leciwa stała bezczynnie postanowiłam się zmierzyć z nowym zadaniem . |Nie posżło tak łatwo , bo maszyna przepuszczała , zacinała się . Wzięłam do ręki igłę i wróciłam do ręcznej obróbki. Małż przysiadł do maszyny i przestawła , próbował , aż zrobił:D Łapki i nóżki oraz ręcznik zostały uszyte na maszynie. Nie jest to mistrzostwo świata , ale nic to , wprawię się .

12 komentarzy:

 1. Tata na pewno będzie zadowolony z takiej plażowiczki.Mnie się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna! :D Już widzę minę twojego taty :) Takie prezenty są najwspanialsze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna plażowiczka. A maszyną się nie przejmuj moja ma 4 lata a też miewa chumorki. Ja to nazywam złość przedmiotów martwych ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pomysł z takim prezentem- na pewno się spodoba, plażowiczka że ho ho :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Męzczyzni lubią kobiety , wię ta pewnie też podbije serce Twojego Taty i mama sie nie pogniewa :)
  Pozdrawiam słonecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooooooooo, mój Łucznik, też takiego miałam dopiero co ;)) Dobrze go naoliw i będzie chodził jak ta lala :))A plażowiczka świetna, aż mi latem zapachniało... ;)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Maszyna jak u moich rodziców, też z niej korzystam, bo własnej nie mam.
  Piękna letnia, pulchna kobitka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudna:) I tu się sprawdza teoria, że duże jest piękne! Uwielbiam plażowiczki:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam bardzo podobną maszynę:)) To Łucznik chyba. O ile pamiętam to moja jest odrobinę młodsza od twojej, nowsza wersja. Moja ma jakieś 22 lata i jest całkiem sprawna.
  A jeśli chodzi o prezent dla Taty to rewelacja, z poczuciem humoru. Myślę że będzie niezły ubaw. Pozdrawiam:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję kobitki za miłe słowo . Próbowałam odszukać datę produkcji maszyny , ale nie ma . Dziś szło mi o niebo lepiej:D Ale wynik dopiero jutro.

  OdpowiedzUsuń
 11. Powiedz jaki maszyna ma kod (gdzieś powinien być koło nazwy) to ci powiem, jaki rocznik ;) Ale patrząc na to, że tam Predom chyba pisze obok nazwy Łucznik to prawdopodobnie początek lat 80. :)

  OdpowiedzUsuń