sobota, 19 lutego 2011

Sobotnie przedpołudnie z kawką
Jakoś tak sie skłąda , że co sobotę zostawiam kilka słów na blogu ;). Także dziś wpis będzie chociaz nie planowałam , bo miłam u teściów się gościć . Ale co???? No co u nas może być , choróbsko czyli angina starszaka . Już przywykłam do tych ciągłych katarów , kaszlów , no ale teraz to przegięcie z tą choroba;) . No nic , przezyjemy i tą jakoś .
Wczoraj dałam odpocząć maszynie i poczyniłam masę solną .W zeszłym roku na gwałt suszyłam i lepiłam baranki na ostatnia chwilke , aż miałam dość lepienia;) W tym roku zaczynam już teraz pobawić się masą .Zabrąłm sie z entuzjazmem do tworzenia baranków , ale po zrobienu parki nastapiła przerwa na moje szczęscie , bo baranki rozkraczyły sie - masa miała za dużo wody w sobie;) . Dwa kolejne pozostawione na deseczce uległu wypadkwi przez moją nieuwagę , trąciłam tyłkiem i padły jak długie na podłogę . Nie musze chyba pisac , że entuzjazm juz mi minął , a zastąpiła go wściekłość:D . ale przecież szkoda wyrabiania masy , więc zasiadłam przy stole i powstała gromadka , która pomaleńku schnie sobie.
Dzień wczśnej powstał Krzyś - króliś , który poszukuje domku;)
Uciekam do kuchni jakiś obiadek poczynic , a Wam życzę fajnego dzionka dzisiejszego jak i jutrzejszego . Dziękuję za przmiłe słowa i maile pod adresem przytulaczków . Buziol się wtedy śmeije od uch do ucha:D

10 komentarzy:

 1. Baranki rozkoszniaste!!! Zapewne będą jeszcze malowane, więc już nie mogę się doczekać ujrzenia efektów końcowych :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też dziś cały dzień nad masą siedzę :) Baranki wyglądają super! Czekam na efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależżżżżżżż stadko :), podziwiam zdolności! My właśnie wychodzimy na prostą z Anginowa , oby wam również szybko przeszło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Baranki i króliś Krzyś - fantastyczne:) niby od niechcenia, niby w biegu a prawdziwe cacka z dziurką potrafisz wyczarować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne baranki. Może zrobisz jakiś tutek,dla początkujących? Mój jedyny kot solny to czysta porażka, a w Twoich barankach sie zakochałam :) Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie zapowiadające się stadko baranów powstało:) Pan królik świetny facet:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Baranki obłędne, aż zbaraniałam jak je zobaczyłam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Baranki są fenomenalne, ja bardzo pomału dojrzewam do masy solnej. A króliś jest absolutnie śliczny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez wypadków :) Barankowe stadko uroczo wygląda nawet tak na surowo :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Śliczny ten zajączek jest!

  OdpowiedzUsuń