czwartek, 4 listopada 2010

Kolejny dzionek...
... i kolejne szycie;) . Dziś w ruch poszła aneiliczka łazienkowa z poprzedniego posta;) Pani , która zamówiła te dwie kobitki stwierdziła , że w jasnym polarku będzie lepiej , więc zmieniłam jej ubarnko ;) Z pewnością , pierwotne ciuszki w najbliższym czasie zobaczynei na innej anielince;)
Aaaaa , i jeszcze zapomniałam , że ów damy mają imiona . Elegantka w granacie , która dziś otrzymała kwiatuszka do łapek zwie się Rozalka , a kąpielowa blondynka to Michalina. :)
Koejne zadanei jakie wykonałam to królisia , która obecnie oczekuje na towarzysza podróży , ale o tym szaaaaa;) Towarzysz oczekuje na dopieszczenie i jeśli mały gość , którego będę mieć pół dzionka , pozwoli to będzie gotów. Tajmeniczy gość to mała Natalka , którą miałam pilnować na etacie stałym , ale mama jej nie dogadła się ostatecznei z pracodawcą i tak półroczna dziewuszka nadal w domku z mamunią przebywa. Jutro mama ma pilny wyjazd , więc będę niańczyć damę;)
Co to ja jeszce miałam? Aaaaaa , wiem . Któraś z Was ( teraz nei sprawdzę , bo komentarze mi się nie ładują:/) pytałą o materiał ciałkowy . Hmmmmm , słabo znam się na tkaninach , ale napiszę tak , że sa to tkaninki takie koszulowe , cieniutkie . Chyba wiecie o jaki rodzaj chodzi.

9 komentarzy:

 1. sliczna, slodka kroliczka:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anielinka kapielowa super, a królisia słodka, jak zwykle u ciebie pięknie :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna pani króliczkowa, anielica także

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Twoje anielinki, królisie też są śliczne :D

  OdpowiedzUsuń
 5. no króliczy twój blog się robi :-D

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne. Anielica łazienkowa jest super.Króliczka też fajna

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie te Twoje Anioły! Wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły. I nawet w szlafroku wyglądają niezwykle elegancko i dostojnie. Gratulujemy i pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zakochałam się w Twoich przytulaczkach. Szykuję się do złożenia zamówienia, ale mam duży problem.. nie wiem, co wybrać!!! Bo wszystko jest śliiiiczne!!! :D

  OdpowiedzUsuń