niedziela, 12 lutego 2012

Niedzielny relaks :)

I znów jakoś nie po drodze mi do bloga , czasu brakuje , wieczorem leń ogarnia i weny do pisania jakoś brak . :) Ale w ramach odpoczynku po wczorajszym zasiedzeniu się do później nocy z kuzynostwem męża , pomyślałam , że może skrobnę kilka słów i zdjęcia od zapomnienia uratuję ;). To był pracowity tydzień szyciowy . Powstała para króliczkó , która zamieszka w pokoiku małej damy , króliś na prezencik roczkowy , anieliczki dwie na zamówienie kuzynki, anielskie trio , które pojechały do pewnego pana i staną się walentynkowymi prezentami i anieliczki , które powiekszyły gorno tych szukających właścicieli ;) . Aaaaaa i jeszcze powstały dwa kapelusze i peleryny czarowników na bal karnawłowy moich przedszkolaków ;) Materiał poleżał prawie pół roku , ale jak tylko go zobaczyłam to wiedziałam , że muszę go zakupić i chłopcy będą czarować w karnawale . Dostali też czarne pałeczki , ale z wielu zdjęć jakie zrobiliśmy na zabawie nie dało się wybrać pozujących specjalnie do fotki łobuzów ;),także to młodszy w trakcie tańca .

Dziękuję za Wasze wizyty i życzę zdrowego tygodnia , bo u nas on będzie miał hasło
" ospa" :) i będzie to znów pracowity czas , bo szycie przemysłowe z przed półtora tygodnia powróciło jak bumerang ... trzeba będzie znó intensywnie szyć .
Buźka :)

12 komentarzy:

 1. Moje oczka uwielbiaja relaksowac sie patrzac na Twoje tworki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i kolejne cudne szyjątka... Piękne... tak śliczne są Twoje "zabawki", że słów brak. W e-mailu który wysyłam zaraz do Ciebie masz potwierdzenie tego co tu napisałam;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Łobuzy" świetnie wyglądają, szyciowe "łobuziaczki" również.

  OdpowiedzUsuń
 4. super szyjątka, czarodzieje fantastyczni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczności! Mnie szczególnie zauroczyła para króliczków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudne! Patrzę i wyjść z podziwu nie mogę. A co do ospy, u nas już dziś 12 dzień więc lada chwila koniec. Da się przeżyć :)Pozdrawiam i życzę wytrwałości :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. Czarodziej cała gębą:)
  Anielinki i króliczki urocze. U mnie na szczęście ino mocne przeziębienie ale od przedszkola wolne.
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow to się cudowności namnożyło a wszystko takie niesamowite i ten młody przystojny czarodziej,takiemu to ja bym się dała stale czarować,buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdrowia życzę:-)a aniołeczki i króliczki... tak pieknę,że pękne z podziwu;*)chciałabym mieć je wszystkie i wcale nie dla dzieci czy przyszywanej wnusi tylko dla siebie
  ciepło pozdrawiam:)
  dorcia
  ps.fajnie u Ciebie - zostaję:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczne szyjątka, strój czarodzieje też fantastyczny. Pozdrawiam i gratuljuję talentu:)

  OdpowiedzUsuń
 11. O, ale masz małych i uroczych czarodziei. :)

  OdpowiedzUsuń