czwartek, 2 września 2010

Usprawiedliwienie:D

Dziś będzie bez zdjęc , bo nie wiem kiedy ciemno sie zrobiło ,a Wy wiecie najlepiej jak marnei wychodza fotki w świetle żarówkowym. :/
Wiecie , że mam wyrzuty sumienia? Dlaczego? Bo brak mi czasu . Brak mi czasu , żeby oglądnąć wasze cudowności:( Necik bardzo wolno chodzi , zdjecia ładują się sto lat , o komntach już nie wspomnę:/ Poza tym dostaję od Was maile w sprawie Amelki:D I tu pwtórze się , bo czytałyście w mailach , że jesteście nieocenione i kochane duszyczki:DDziękuję. Cud , ze przy tym necie jakoś udaje się ogarnąć blogaska:D Ale popatrzcie jak pięknie nam idzie zbieranie pieniążków.
Koleja sprawa to super zabawa:DDDD Tzn zabawa pt. Lubie...
Zaprosiły mnei do niej Aneczka , chyab była pierwsza;) http://uaneczki.blogspot.com/ , a jako ostatnia Anka;) . Przpraszam , ze nie wymienią Was wszystkich , ale odrobię zadanei domowe, bo wymaga zastanowienia się nad sobą;) Hmmmmmmm , co ja lubię ?to co przycvhodzi mi do głowy:
Lubię:
jeść:DDDDDDDD
gotować:D
szyc:D ( nawet więcej niż lubię;)
mój domek z myszami
grzybobranie
pifko
słonko
grzebać w ziemi
popatrzyć na dobry filmik
mieć porządek
Chciałm napisac , że Was lubię , ale lubię to za małe słowo:D Dlatego moja lista lubości taka przyziemna jest ;) Poczekam na zabawę kocham;)
I kogo ja mam zaprosic , jak nei wiem która z Was już brała udzia w zabawie , a nawet nei mogę sprawdzić , chba , że posiedze do ranka:DDDDD Widze , ze wiele z Was już piasło o lubościach , wiec wybaczycie jeśli nie wybiorę nikogo.
Acha , właśnie . Jeśli pominęłam , którąś z Was w pisaniu maili ,a konkretnie chodzi o pomoc Amelce to piszcie. Zasypana zostałam mailmi i mogłam cos przeoczyć. Dobranoc

2 komentarze:

  1. Delfi jakby trzeba było wiesz co to śmiało :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne usprawiedliwienie ;) a wiesz co? masz naprawdę ogromniaste serducho!

    Zapraszam Cię do zabawy blogowej:

    http://prezentowisko.blogspot.com/2010/09/zagosuj-na-wrzesniowe.html

    OdpowiedzUsuń