czwartek, 26 sierpnia 2010

Nowy blog i proszę o pomoc


Już jest. Narazie jeszcze trzeba dopracować może , nie jest idealny może , ale liczy się to , że już są dziewczyny , które chcą oddać swoje prace . Ba, ja już mam nawet pierwszą kupującą , która z niecierpliwości przebiera nóżkami ;) .
No tak , ja tu pisze nie wiadomo o czym . Już wyjaśniam . Blog PomożemyAmelce http://pomozmyamelce.blogspot.com/ powstał , bo zebrało sie kilka dobrych dusz , które mają coś do oddania . Nie mozna było przepuścić takiej okazji;)
Na blogu będziemy wystawiać nasze prace i nie tylko . Będzie można tam zakupić prawdziwe cukieraski , a przy okazji wspomóc Amelkę .
Myślę , że znajdą sie kolejne dobre duszyczki , które coś wystawią , coś zakupią , a przede wszystkim pomogą nam rozreklamować bloga . A tu sympatyczny banerek wykonany przez Wgodną , który mozna sobie pobrać i umieścić na blogu.
Co to jescze miała pisać ? Aaaaaaaa , juz wiem . Wysyłałam maile do kobitek , które się zdekalrowały z pomoca w komentarzach ,ale niektóre z Was nei mają adresu w profilu ,a ja nadal mam wolny net i na blogi zaglądac nie dam rady :/ , więc poprosze o Wasze adresiki ;)
Dobranoc.

3 komentarze:

 1. Po pierwsze, trzeba ustalić jakieś zasady aukcji.
  Może by tak jak na Allegro, każdy w swoim poście oferował przedmiot, dał jakąś początkową cenę i czas trwania tej konkretnej aukcji.
  Potem w komentarzach do tego postu by można było do końca trwania tej aukcji, przebijać oferty i licytować.
  Jak się skończy aukcja, wygrywający wpłaca na konto Amelki (tu pytanie, kto nas powiadomi czy pieniąszki dotarły)i ew. jeśli ofiarodawca sobie tak zastrzeże w poście, wygrywający wpłaca do niego koszt przesyłki.
  Ofiarodawca może też zaznaczyć, ze życzy sobie aby koszt wysyłki za przedmiot również przelać na konto dla Amelki...
  Ważne, aby każdy w swoim poście wszystko ustalił na samym początku, czy życzy sobie za przesyłkę, czy nie, czy życzy, aby i koszt przesyłki poszedł na konto Amelki, albo wcale nie chce nic za przesyłkę, to znaczy pokrywa sam koszty przesyłki. Aby potem nie było nieporozumień.
  Aha, można by, wyznaczyć też kategorie postów, aby nadać im jakąś etykietkę typu - książki, haft, szydełko, decoupage, tilda, do domu, do ogrodu, ciuchy....
  A i przydałoby się w tym blogu w ustawieniach zlikwidować konieczność tej weryfikacji słownej… Choć nie jest to konieczne.
  To tyle ile mi na tą chwilę przyszło do głowy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na mnie oczywiście możecie liczyć. Wspomogę aukcję swoją myszowatą Pyzą :) Tylko banerek mi się nie wyświetla - nie widzę go...

  OdpowiedzUsuń
 3. no właśnie, mi też baner się nie wyświetla..

  OdpowiedzUsuń