wtorek, 8 lipca 2014

Mercedesy ... też się psują

Pewnie , że się psują , ale dalczego mój do jasnej piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. ... Najpierw nawalił pedał , chociaz przy tym modelu można się obyć bez niego , ale mi ciężkawo , a teraz nie szyje tak jak na początku. Oznacza to , że rwie nić , marudzi i dźwięk nie ten jak an początku ... no szlak mnie trafia . I co? Zareklamuj ... Pewnie, że tak , ale ona kupiona z dotacji , którą musze rozliczyc dokumentami , a do reklamacji dokumenty sa potrzebne . Dobrze , że nic mnei nie podkusiło oddać mojej Zośki z chińskiego plastiku ... Nerwy , nerwy , nerwy i nie tylko z powodu maszyny , ale trzeba tyłek spiąć i szyć. :) powstają różności z nowych materiałów i znikają w ekspresowym tępie . :) To teraz mała ? wieksza fotorelacja ;)
Pozdrówka dla Was . 
7 komentarzy:

 1. śliczne !
  powodzenia z maszyną !

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne prace! A maszyna...zawsze odmawia współpracy jak jest duuuużo pracy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana do reklamacji wystarczyć powinna kserokopia dowodu zakupu - więc reklamuj !!!! Ja też bym się wściekła na Twoim miejscu .A szyjątka masz piękne - pozdrawiam Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 4. Szyjątka super a co do maszyny to zobacz czy nie masz czasami jakiejś zaplątanej nici w bębnie nawet kawalątek wystarczy i maszyna odmawia posłuszeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabawki ślicznośc a z maszynami tak jest . Niestety nie ma przedmiotów bez wad

  OdpowiedzUsuń
 6. jak zawsze piekne.... podziwiam niezmiennie

  OdpowiedzUsuń