poniedziałek, 23 lipca 2012

Bez zdjęć , bo za 4 godziny wyjazd:D

Minęło trochę czasu od ostatniego wpisu , ale i mojego szycie było tyle co nic:). W sumie to szycie jedynie przemysłowe , albo aż ... bo trwało 5 dni od rana do wieczora i dziś rano blyskawicznei zakończone , bo moje oczy wczoraj odmówiły posłuszeństwa po 23 :). Z tego powodu lekko zaniedbałam ogródek , a tam jak sie okazało dziś .... dziś keidy musiałam pakować ciuchy , koła , kremy , śpiwoary... , że mam trzy wiadra fasolki różnej maści , koloru :D . Cóż było robić , najpierw ogórki , potem prasowanie , trochę fasoli do zamrażarki , pakowanie , znów fasola , obiad , pakowanie , fasola.... aż do tej pory . :D Ale ... na ten moment została mi kąpiel :) . Auto zapakowane , prowiant rano do naszykowania czeka ... Aaaaaaaa , no tak nie napisałam ... jedziemy do Pobierowa:D Całe 10 dni nad morzem i mamy szczęście , bo lato powraca . W drodze powrotnej z biwaku 15 metrów od plaży w tej cudnej miejscowości  zajedziemy do naszej Sławy . Także czeka nas plażowanie , zwiedzanie i na koniec dni Sławy :) . Co do zdjęć to zrobiłam parę ujęć rosnącej trawki i plonów , ale już nie mam siły ich zgrać , bo nawet obiad jadłam latając między ogórkowymi słoikami ;). Ale za to jutro śniadanie zjemy już nad morzem :) Buziol dla Was i do następnego :)

7 komentarzy:

 1. Teraz odpoczynku Ci życzę:) udanych i ciepłych wakacji, ciepłego morza, pięknych widoków i radości na świeżym powietrzu!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego wypoczynku, oby słoneczko świeciło cały czas:)

  OdpowiedzUsuń
 3. udanego wypoczynku i super pogody

  OdpowiedzUsuń
 4. spokojnego odpoczynku zatem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałej pogody i ducha i tej na zewnątrz:) Wypoczywajcie i wracajcie szczęśliwie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Udanego leniuchowania na codzień jesteś bardzo zapracowana więc odpoczynek jak najbardziej ci się należy. Pogody i spokoju oraz uśmiechu na twarzy .Buziaki:)

  OdpowiedzUsuń